New Step by Step Map For خرید آپارتمان در آدالار استانبول

خرید آپارتمان در آدالار استانبول

مزایای خرید ملک در محله آدالار استانبول
در صورتی‌ که قصد خرید خانه در آدالار استانبول را دارید، باید بدانید که خرید ملک در این محلۀ زیبا مزایای فراوانی را برای مالکان و سرمایه‌گذاران به‌همراه دارد که در ادامه به اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

بهره‌مندی از یک محیط آرام و دارای سکوت همیشگی؛ منطقۀ آدالار یکی از محله‌های آرام و ساکت در شهر استانبول است و محیطی دارای آرامش و به دور از هیاهوی و شلوغی شهر بزرگ استانبول برای ساکنین به ارمغان آورده‌است. این ویژگی تأثیر بسزایی در افزایش تقاضاي خرید ملک و قیمت خانه در آدالار استانبول دارد.
نزدیکی به سواحل زیبای شهر استانبول و استفاده از طبیعت بکر و فوق‌العادۀ آدالار.
دسترسی سریع و آسان به اسکله‌های بوستانجی، کادیکوی و کاباتاس جهت استفاده از کشتی‌های سریع، اتوبوس‌های دریایی، قایق، جت اسکی و کشتی‌های معمولی.
برخورداری از آب‌وهوای مطلوب؛ محلۀ آدالار از بهترین شرایط جوی و آب‌وهوایی در بین مناطق شهر استانبول برخوردار است. به همین سبب بهترین گزینه برای اقامت در فصل تابستان است و هنگام حضور در این محله، اصلاً احساس نمی‌کنید که در فصل گرم سال و اوج گرما وارد محلۀ آدالار شده‌اید.

آپارتمان های فروشی لوکس در بخش اروپایی استانبول ، به سبک هتل ، و خدمات تفریحی برجسته در مجتمع مسکونی...

مرکز خرید ایستمارینا در منطقه کارتال استانبول امروزه با توجه به سبک زندگی ما دسترسی به مراکز خرید یکی از گزینه های مهم و نیازمند توجه به هنگام خرید خانه به شمار می رود.

استانبول کجاست و چرا خرید ملک در استانبول به پیشنهادی جذاب تبدیل شده و چرا ما هم باید از این فرصت استفاده کنیم.

قیمت خانه در استانبول به موقعیت جغرافیایی، متراژ، نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی و پارامترهای دیگر بستگی دارد. به طور کلی استانبول یکی از بهترین و در عین حال گران ترین شهرهای کشور ترکیه است.

مشاور برتر املاک در ترکیه، تماس بگیر و با بودجه مد نظر، بهترین گزینه را انتخاب کن.

از بلندترین و زیباترین سازه های مسکونی در قلب منطقه کارتال استانبول باید به رزیدانس مسکونی وادی در این منطقه اشاره نمود که دارای تمام امکانات رفاهی و سازه بسیار

این محله در منطقه آدالار استانبول قرار دارد. بازدیدکنندگان پس از ورود، دو اثر هنری باشکوه را در محوطه مدرسه نیروی دریایی این جزیره مشاهده خواهند کرد. یکی از آنها کاماریوتیسا نام دارد و تنها کلیسای به جا مانده از زمان بیزانس است که در جزایر قدیمی دیده می‌شود.

آوجیلار کجاست با توسعه امکانات صنعتی درآوجیلار کارهایی مانند ماهیگیری، کشاورزی و قفسه بندی جایگزین مراکز تجاری و تفریحی شده است.اوجیلار استانبول

افراد زیادی به دنبال مهاجرت به کشورهای دیگر برای ادامه تحصیل یا کار هستند. در این بین بسیاری از آن ها کشورهای همسایه را به عنوان مقصد خود برای ادامه زندگی انتخاب می کنند.

مرکز فرهنگی آتاترک در استانبول با حضور اردوغان افتتاح شد

از زیباترین پروژه های در حال ساخت در قسمت آسیایی شهر استانبول و منطقه کارتال باید به پروژه مسکونی ورسوس دراگوس در ساحل کارتال اشاره

مهم‌ترین ویژگی این منطقه، قرار گرفتن بزرگترین بندرگاه ترکیه و برخی از دانشکده‌های دانشگاه استانبول در آن است.

اسنیورت در ده سال گذشته دستخوش پیشرفت قابل توجهی شده است زیرا سرمایه گذاری های عمده املاک باعث ساخت مراکز فرهنگی و پارک های جدید شده است.

بشیکتاش، میزبان بسیاری از بناهای عثمانی است. این منطقه در قسمت شرقی و جنوبی با تنگه بسفر احاطه شده است و همسایگان آن شیشلی و کائیت هانه در غرب و ساریر در شمال است.

https://evimistanbul.ir/%d8%ac%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%87-%d8%a7%d8%b6%d8%a7%d9%81%d9%87-%d9%85%d8%a7%d9%86%d8%af%d9%86-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c%d9%87/

موقعیت جغرافیایی جزیره
گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از جزیره آدالار استانبول را دارند می توانند به راحتی و با در دست داشتن آدرس این جزیره به راحتی بازدید خود را شکل دهند. در نظر داشته باشید که مسافران می توانند به یکی از شکل های زیر خود را به جزیره آدالار استانبول برسانند که عبارتند از:
سوار کشتی از اسکله امین اونو

سوار کشتی از اسکله بوستانجی که در انتهای خیابان بغداد استانبول واقع شده است.
سوار کشتی از اسکله کاباتاش که در نزدیکی اولین تراموای t1 واقع شده است
استفاده از سایر اسکله های استانبول که روزانه یک یا دو کشتی به سوی جزیره آدالار استانبول در حال رفت و برگشت می باشد.
گردشگران و مسافرانی که با تور استانبول از جزیره آدالار استانبول بازدید می کنند می توانند آدالار استانبول طبق برنامه از قبل تعیین شده در اسکله مورد نظر حاضر شده و به سوی این جاذبه ی بی نظیر و زیبا سفر خود را آغاز کنند.


یکی از مهمترین سوالاتی که در مورد بازدید از جزیره آدالار استانبول وجود دارد بهترین زمان بازدید از این جزیره می باشد که در این خصوص می توان گفت، شرایط آب و هوایی سهم بسیار زیادی را در بازدید از جزیره آدالار استانبول خواهد داشت به طوری که شرایط اقلیمی در فصل های بهار و تابستان بسیار مساعد و معتدل می باشد و گردشگران و توریست ها می توانند در بهترین شرایط از این جزایر بازدید داشته باشند. فصل پاییز و زمستان نیز بارش برف و باران و نامساعد بودن شرایط جوی بازدید راحت گردشگران از جزیره آدالار استانبول را کمی مشکل تر و سخت تر کرده است به همین جهت بسیاری از گردشگران علاقه مندی زیادی را برای بازدید در فصل تابستان نشان می دهند. البته زمان اوقات فراغت گردشگران نیز سهم زیادی را در زمان بازدید این جزیره خواهد داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *